Menu

Jesteś VEGETUJANINEM?

Obudziła mnie dziś dziwna myśl... Jestem Vegetu-Janką, Cała rzesza ludzi wokół mnie jest VJ-ami.W moim blogu prezentuję styl życia VEGETUJANINA, Każdy będzie mógł odpowiedzieć na pytania: To dobrze? Czy wręcz przeciwnie?Jesteś VEGETUJANINEM?

Jestem VEGETU-JANKĄ

vege2j

sadness3421489_1920

Dziś wczesnym rankiem, tuż po szóstej obudziła mnie przerażająca myśl... Jestem Vegetu-Janką. Jak do tego doszłam? Wszystko zaczęło się od prostego pytania: Co po sobie zostawię? 

Może za wcześnie na tego typu pytania. W końcu jestem jeszcze przed połową swojego istnienia. Ale kto pojmie fenomen umysłu, który podświadomie podsuwa pewne myśli. Jestem Vegetu-Janką. Nikt mnie nie będzie pamiętać. Dlaczego?

NIC nie wymyśliłam - aktualnie ciężko stać się wybitnym naukowcem. Cała masa rzeczy została już odkryta. Co jeszcze można stworzyć? Czym się zasłużyć dla ludzkości? Nie jestem Einstein"em, ani Newtonem.  Edisonem tym bardziej. Era przemysłowa już dawno minęła. Możliwości internetu i miniaturyzacji także zostały zauważone i wykorzystane przez rzeszę ludzi. W tej materii raczej nie zaistnieję.

NIC nie zbudowałam - dzisiejsza architektura nie jest tak widowiskowa jak egipskie piramidy. Nie mam duszy artysty jak Gaudi, którego styl był bardzo rzeźbiarski. Zaprojektowane i wykonane przeze mnie meble (na własny użytek) przetrwają jakieś 10-20 lat. Niestety przegrają walkę z czasem. Nikt na ich podstawie mnie nie zapamięta.

NIC ze mnie nie wyszło - nie pozostawię po sobie nowego życia. Dlaczego? Pewnie dlatego, że: Jestem zatwardziałą Vegetu-Janką, która w tym stanie nie nadąży za małą Iskierką. Jestem zadomowioną singielką, która z podróży czerpie radość raczej niewielką. Jeśli nie zmienię swojego nastawienia do życia, nie będzie nikogo, by choć przez dwa kolejne pokolenia o mnie pamiętać.

ZŁOTE MYŚLI - VJ

"Zbudź się przed myślą, że jesteś VEGETUJANINEM".

 

© Jesteś VEGETUJANINEM?
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci